Daugavpils pilsētas 9.speciālā pirmsskolas izglītības iestāde

Aktualitātes

bus

2018. gada 17. aprīlī Daugavpils pilsētas 9. speciālajā pirmsskolas izglītības iestādē, metodiskās konferences „Pozitīvās pārmaiņas turpinās” ietvaros, notika pieredzes apmaiņas seminārs „APU programmas ieviešanas gaita un rezultāti”.

Semināra dalībnieki bija skolu un pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāji, pedagogi un speciālisti.

Seminārā piedalījās 24 dalībnieki.

Ierodoties uz semināru dalībniekus gaidīja „Noskaņojumu svari”, kurā dalībnieki novērtēja savu pašsajūtu pirms semināra. Viesiem bija iespēja apskatīties izstādi un iepazīties ar Daugavpils pilsētas 9. speciālās pirmsskolas izglītības iestādes skolotāju pāštaisītajām metodiskajām izstrādnēm.

Semināru uzsāka iestādes vadītāja I. Andrijauskiene, kura piedāvāja dalībniekiem sasveicināšanās aktivitāti, lai iepazītos viens ar otru un radītu pozitīvu atmosfēru. Pozitīvās atmosfēras pastiprinājumam, dalībnieki saņēma konfektes. Viesi piedalījās sasveicināšanās aktivitātē, kuru demonstrēja bērni, izmantojot video materiālu.

Semināra turpmākajā daļā vadītāja prezentēja APU programmas ieviešanas gaitas specifiku, APU komandas darba organizāciju, APU monitoringu iestādē un sasniegtos rezultātus.

Mūzikas skolotāja Nataļja Lazareviča parādīja vienu no paņēmieniem kā caur muzikālu rotaļu „Ping Pong” nostiprināt vienu no APU noteikumiem.

Ar savu pieredzi par APU programmas realizācijas iespējām pirmsskolā padalījās skolotāja-logopēde Gaļina Romanceviča.

Pirmsskolas skolotājas Inga Sivicka un Ineta Zariņa prezentēja savas grupas darbību šajā jomā un padalījās ar kolēģiem ar savām interaktīvajām metodiskajām izstrādnēm.

Semināra laikā dalībnieki tika iesaistīti kopīgā aktīvā darbībā, kur katrs pats varēja smelties idejas un jaunus paņēmienus, kuri parāda kā bērni var apgūt APU programmu rotaļdarbībā.

Konferences noslēgumā, reflekcisjas laikā, veidojot papīra bumbu, katram konferences dalībniekam bija iespēja izteikt savu viedokli par seminārā gūtajiem iespaidiem un atziņām, kā arī dalīties ar savas iestādes pieredzi šajā jomā.

Daugavpils pilsētas

9. speciālās pirmsskolas

izglītības iestādes

APU komanda

Kalendārs

Februāris 2019
18
Pirmdiena
Joomla календарь

Kalendārs

Februāris 2019
P O T C P S Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Atsauces

daugavpils pilsetas izgliti.

Logo

visclogo

daugavpils

paligs

iic